ART / Lithographs / Litograph 7437039
nr 743 7039
LITOGRAPH (F)
Michel Macreau, 1935-1995, 10/90, sheet: 80x57,
Michel Macreau, 1935-1995, 10/90, bladets mått: 80x57
800
SEK 850
Monday February 27 2012
at 17:28:48
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
650 kr
800 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik